Systemy TV Interaktywnej

SAMSUNG LYNK ™ SINC

Rozwiązanie LYNK ™ SINC umożliwia łatwe dostarczanie oraz zarządzanie zasobami dostępnymi w pokojach hotelowych. Ten innowacyjny produkt pozwala zarządzać zasobami i zapewnia gościom dostęp do interaktywnych funkcji bez konieczności stosowania dekoderów czy zależności od rozwiązań SI. Dzięki LYNK ™ SINC personel hotelu może monitorować stan telewizorów znajdujących się w pokojach, na przykład kontrolując sieć IP czy meldowanie i wymeldowywanie gości (po połączeniu z hotelowym systemem PMS). Ponadto personel może zdalnie sterować pracą telewizorów, tak aby wydajnie kontrolować zużycie energii i aktualizacje oprogramowania wbudowanego. Za sprawą LYNK ™ SINC można tworzyć unikatowe listy kanałów, a następnie edytować mapowanie dostępnych kanałów, dostosowując je do potrzeb obiektu. Rozwiązanie LYNK ™ SINC jest powiązane z systemem zarządzania obiektem, stanowiąc zarazem w pełni niezależne i przystępne cenowo narzędzie do kontroli treści oraz zarządzania telewizorami.

 

 

 

LS_1   LS_2

 

 


 

Wyjątkowe wrażenia i dostęp do szerszej gamy informacji za sprawą możliwości personalizacji dostarczanych treści

 

LYNK ™ SINC to mistrzowskie połączenie nowych funkcji, które potęgują komfort oglądania, zapewniając gościom rozrywkę. 

W celu ułatwienia zarządzania rozwiązanie to wyposażono w nowy interfejs użytkownika z możliwością personalizacji i szablonem do tworzenia listy programów, które można dostosowywać do potrzeb gości. Dostępne zasoby mogą obejmować unikatowe, spersonalizowane ekrany główne, które pomagają promować markę i robią dobre wrażenie na oglądających. Personel może przypisywać poszczególnych gości do grup posiadających dostęp do podobnych zestawów kanałów oraz o zbliżonych potrzebach w zakresie zasobów, co pozwala z łatwością dopasowywać przekazywane treści na przykład w przypadku uczestników konferencji lub grup turystycznych. 

Komunikaty w czasie rzeczywistym można wysyłać do jednego gościa lub całej grupy. Aby jeszcze bardziej spotęgować przyjemne wrażenia gości, LYNK ™ SINC umożliwia wyświetlanie informacji o pogodzie i rozkładzie lotów wybranych lotnisk za pośrednictwem dostawców zewnętrznych, a także informacji o usługach dostępnych w hotelu oraz informacji turystycznych i innych, również w kilku językach. Ponadto aplikacje Samsung i funkcje telewizora pozwalają gościom korzystać ze znajomych aplikacji za pomocą rozwiązania SINC i zapewniają łatwy dostęp do popularnych serwisów społecznościowych.

 

LS_3


 

Powitanie gości za pomocą spersonalizowanego menu głównego

 

LYNK ™ SINC zwiększa komfort gości i wzmacnia wizerunek marki hotelu, nawet w przypadku braku dostępu do sieci, dzięki atrakcyjnemu menu na stronie głównej. Gości witać może uproszczony ekran główny, na którym wyświetlany jest kanał na żywo oraz wiadomość powitalna, informacje o hotelu, godzina i data. Łatwy dostęp za pomocą ekranu głównego do popularnych usług hotelowych, takich jak budzenie, funkcja My Channel czy wyłącznik czasowy, spotęguje komfort gości. Wiadomość powitalna, informacje o hotelu oraz funkcje łatwego dostępu można edytować według potrzeb. Ponadto ustawienia można z łatwością skopiować na pamięć USB, aby następnie szybko zastosować je w pozostałych pokojach.

 

 

 

LS_4


 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu: 22 646-53-20, e-mail: amernet@amernet.eu