Systemy TV Interaktywnej

LG ProCentric

Pro: Centric® poprzez zapewnienie w prosty sposób dostępu do rozrywki i usług hotelowych, poprawia zadowolenie gości i generuje przychody hotelu

 

Pro: Centric®  jest specjalistycznym rozwiązaniem dla hoteli, które chcą wydajnie zarządzać treścią przeznaczoną dla gości. Dzięki systemowi goście mogą zlokalizować i korzystać z dostępnych programów telewizyjnych, sprawdzać pogodę  i przeglądać hotelowe udogodnienia – a wszystko w zaciszu swojego pokoju przy użyciu telewizora.

Pro: Centric działa jak concierge cyfrowy - goście są witani z interfejsu użytkownika na ekranie telewizora. Mogą zobaczyć "billboardy elektroniczne", które prezentują informacje na temat udogodnień hotelu, takich jak restauracje, bary, centrum fitness i centrów biznesowych; lub skorzystać z interaktywnego elektronicznego programu Guide (EPG), aby wybrać swój ulubiony sitcom lub znaleźć kanały filmowe Premium.

Personel hotelu może dostosować i uaktualnić billboardy promujące udogodnienia i usługi, z których korzystają ich goście. Możliwość szybkiego i łatwego dodawania lub aktualizowania informacji stwarza realne oszczędności kosztów druku i dystrybucji, i umożliwia bieżące przedstawienie istotnych i cennych informacji dla gości.

Rozwiązanie Pro: Centric®  oferuje również dodatkowe korzyści w postaci zdalnego programowania plików konfiguracyjnych telewizorów (mapa kanału i menu instalatora), oszczędzając w ten sposób koszty wizyt technika, aby zmienić te ustawienia.

 

 LP_1

 


Złote aplikacje

(PCA200)

 • Portal - Strona powitalna zawierająca logo i skórki dla niestandardowego interfejsu użytkownika (dwie opcje - "Classic" i "Classic Premium"). Możliwość dodawania dodatkowych informacji 
  i aplikacji.
 • Pogoda zawierająca lokalną mapę radarową, aktualne warunki i prognozę na 4 dni.
 • Konfigurowalne billboardy - za pomocą standardowych narzędzi DTP, tablice elektroniczne mogą być tworzone i dostosowane do przedstawienia gościom informacji na temat udogodnień hotelu, lokalnych atrakcji i przedsiębiorstw. Do 40 niestandardowych billboardów jest obsługiwanych w zależności od wersji. Aplikacja działa na serwerze.
 • Interaktywny przewodnik po programach elektronicznych.
 • Buforowania wideo - dostarcza filmy do telewizorów gości w celach promocyjnych i informacyjnych w pełnej jakości obrazu HD.
 • Admin - narzędzie do edytowania wyświetlanych wiadomości i billboardów.

LP_2

 


 

Opcja EPG

(PCG100)

 • W pełni interaktywny elektroniczny przewodnik po programach (EPG) z informacjami dotyczącymi programów i harmonogramami.
 • Konfigurowalna kolorystyka.
 • Dostępne w trybie pełnoekranowym, z picture in picture (PIP – funkcja polegająca na tym, że podczas oglądania programu pochodzącego z jednego źródła (kanału) można jednocześnie oglądać w małym okienku to, co jest emitowane w innym kanale) lub w widoku klasycznym w trybie nakładki.

LP_3

 

 

LP_4

 


 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu: 22 646-53-20, e-mail: amernet@amernet.eu